0
Förfrågan
0 kr
0
Kundvagnen
0 kr
Laddar...
Laddar...
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Artikeln finns inte i lager.
Vi är ledsna men artikeln är slut i lager.

GLC-BX40-U-I=

Produktnamn: Cisco GLC-BX40-U-I= network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
EAN: 882658632044
Part nummer: GLC-BX40-U-I=
-7%
25 790 kr exkl. moms
23 981 kr exkl. moms
29 976 kr inkl. moms
Saknas i lager
Meddela mig när produkten finns i lager.
Beskrivning
Specifikation
Prestanda
SFP transceiver typ Fiber optic  
Den maximala hastigheten data kan överföras från en enhet till en annan.  Maximal dataöverföringshastighet 1000 Mbit/s  
Standardanslutning SFP  
SMF (Single-mode fiber) stöds Ja
SFP-sändtagarstandard BX-U  
Maximal överföringshastighet avstånd 40000 m  
Våglängd 1310 nm  
Tx effekt (min) -5 dBmW  
Tx effekt (max) 3 dBmW  
Rx effekt (min) -25 dBmW  
Rx effekt (max) 3 dBmW  
Kommunikationsstandarder IEEE 802.3ah,IEEE 802.3z  
Kabeltyp tekniska prestanda, inklusive fiber eller kabeltyp  Kabelteknik 1000BASE-BX40  
Egenskaper
Produktens färg Grey  
Byte under drift (hotswap) Ja
Strömtillförsel
Mängden energi förbrukat av denna modell; uttryckt i watt. Typiska värden tillverkare anger är energiförbruk när stängd av, standby/suspended mode, vanlig bruk, maximum bruk.  Strömförbrukning (vanlig) 1 W  
Miljökrav
Omgivningstemperatur vid drift -40 - 85 °C  
Temperaturintervall (förvaring) -40 - 85 °C  
Vikt & dimension
bredd 13.4 mm  
Djup 56.5 mm  
Höjd av produkten  Höjd 8.5 mm  
Produktens vikt utan förpackning (nettovikt). Om möjligt nettovikten är angett inklusive standardtillbehör och förråd.Obs, ibland anger tillverkaren en för kommersiell interpretation av produktvikten, där han lämnar ut vikten av tillbehör och/eller förråd.  Vikt 75 g  
Förpackning
Antal produkter som medföljer 1 pc(s)  

Aktuella kampanjer
Håll kontakten!
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och håll dig uppdaterad om våra erbjudanden och nyheter.

Genom att klicka på "Prenumerera" så samtycker du till att få marknadsföringsinformation till din e-postadress. Dina personuppgifter kommer att administreras av Senetic AB och som har sitt säte på Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Du har rätt att på begäran få full tillgång till dina personuppgifter samt korrigera, radera eller begränsa behandling, samt att invända mot behandlingen av dem. Detaljerad information om behandling av personuppgifter återfinns i sekretesspolicyn

Felaktig e-postadress.
Den här e-postadressen har redan bekräftats.
Den här e-postadressen har ännu inte bekräftats.
Tack!
Kontrollera din inkorg - du kommer att få ett meddelande från oss där vi ber dig att bekräfta din prenumeration på nyhetsbrevet.
Partnerskap
Betalsätt
Leverans
EBA National Winner Banner