0
Förfrågan
0 kr
0
Kundvagnen
0 kr
Laddar...
Laddar...
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Artikeln finns inte i lager.
Vi är ledsna men artikeln är slut i lager.
Chia Hardware

GLC-GE-100FX=

Produktnamn: Cisco GLC-GE-100FX= network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
EAN: 746320977003
-72%
2 085 kr exkl. moms
579 kr exkl. moms
724 kr inkl. moms
Tillgänglighet:
21-30  st.
Leverans:
Standard leverans:
torsdag den 1 juli
Snabb leverans:
torsdag den 24 juni
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Beräkna exakt leveranskostnad och -tid för denna produkt Beräkna
Beskrivning
Specifikation
Nätverk
Den maximala hastigheten data kan överföras från en enhet till en annan.  Maximal dataöverföringshastighet 100 Mbit/s  
Kabeltyp tekniska prestanda, inklusive fiber eller kabeltyp  Kabelteknik 100BASE-FX  
Anslutningar
Anslutningsteknologi Wired  
Design
Lista över egenskaper som beskriver metoder för att uppfylla kraven för industriellt definierade standarder för produkten  Kompatibelt med IEEE 802.3u  
Certifiering RoHS  
Övrigt
Är en port som kopplar samman flera olika sorter utrustning med hjälp av olika sorters kontaktanslutningar  Gränssnitt Mini-GBIC  
Beskrivning av produktens synliga kännetecken.  Formfaktor SFP  

Aktuella kampanjer
Håll kontakten!
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och håll dig uppdaterad om våra erbjudanden och nyheter.

Genom att klicka på "Prenumerera" så samtycker du till att få marknadsföringsinformation till din e-postadress. Dina personuppgifter kommer att administreras av Senetic AB och som har sitt säte på Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Du har rätt att på begäran få full tillgång till dina personuppgifter samt korrigera, radera eller begränsa behandling, samt att invända mot behandlingen av dem. Detaljerad information om behandling av personuppgifter återfinns i sekretesspolicyn

Felaktig e-postadress.
Den här e-postadressen har redan bekräftats.
Den här e-postadressen har ännu inte bekräftats.
Tack!
Kontrollera din inkorg - du kommer att få ett meddelande från oss där vi ber dig att bekräfta din prenumeration på nyhetsbrevet.
Partnerskap
Betalsätt
Leverans
EBA National Winner Banner