0
Förfrågan
0 kr
0
Kundvagnen
0 kr
Laddar...
Laddar...
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Artikeln finns inte i lager.
Vi är ledsna men artikeln är slut i lager.
Chia Hardware

GLC-ZX-SMD=

Produktnamn: Cisco 1000BASE-ZX SFP network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s 1550 nm
EAN: 8826583409250
-60%
33 317 kr exkl. moms
13 336 kr exkl. moms
16 670 kr inkl. moms
Saknas i lager
Meddela mig när produkten finns i lager.
Beskrivning
Specifikation
Prestanda
SFP transceiver typ Fiber optic  
Den maximala hastigheten data kan överföras från en enhet till en annan.  Maximal dataöverföringshastighet 1000 Mbit/s  
Standardanslutning SFP  
SMF (Single-mode fiber) stöds Ja
SFP-sändtagarstandard ZX  
Våglängd 1550 nm  
Kommunikationsstandarder IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u  
Auto MDI / MDI-X Ja
Egenskaper
Anger om denna produkt stöder "plug and play". Plug-and-play är hårdvara eller mjukvara som, efter att vara installerad ("plugged in"), kan användas omedelbart ("played with"), i motsats till hårdvara eller mjukvara som kräver konfiguration.  Plug & Play-kompatibel Ja
Byte under drift (hotswap) Ja
Certifiering MSA  
Miljökrav
Omgivningstemperatur vid drift -10 - 85 °C  
Temperaturintervall (förvaring) -40 - 85 °C  
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%  
Fuktighet (förvaring) 10 - 80%  
Tekniska data
Hållbarhetscertifiering RoHS  

Aktuella kampanjer
Håll kontakten!
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och håll dig uppdaterad om våra erbjudanden och nyheter.

Genom att klicka på "Prenumerera" så samtycker du till att få marknadsföringsinformation till din e-postadress. Dina personuppgifter kommer att administreras av Senetic AB och som har sitt säte på Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Du har rätt att på begäran få full tillgång till dina personuppgifter samt korrigera, radera eller begränsa behandling, samt att invända mot behandlingen av dem. Detaljerad information om behandling av personuppgifter återfinns i sekretesspolicyn

Felaktig e-postadress.
Den här e-postadressen har redan bekräftats.
Den här e-postadressen har ännu inte bekräftats.
Tack!
Kontrollera din inkorg - du kommer att få ett meddelande från oss där vi ber dig att bekräfta din prenumeration på nyhetsbrevet.
Partnerskap
Betalsätt
Leverans
EBA National Winner Banner