0
Förfrågan
0 kr
0
Kundvagnen
0 kr
Laddar...
Laddar...
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Artikeln finns inte i lager.
Vi är ledsna men artikeln är slut i lager.
Home Office Hardware

MGB-TLX

Produktnamn: PLANET MGB-TLX network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
EAN: 4711213686184
Part nummer: MGB-TLX
257 kr exkl. moms
321 kr inkl. moms
Tillgänglighet:
8  st.
Leverans:
fredag den 9 december
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kurirleverans  175 kr Beräkna
Beskrivning
Specifikation
Prestanda
SFP transceiver typ Fiber optic  
Den maximala hastigheten data kan överföras från en enhet till en annan.  Maximal dataöverföringshastighet 1000 Mbit/s  
Standardanslutning SFP  
SMF (Single-mode fiber) stöds Ja
Stöd för MMF (Multi-mode fiber) Nej
Fiberoptiska kontakten LC  
SFP-sändtagarstandard LX  
Våglängd 1310 nm  
Kabeltyp tekniska prestanda, inklusive fiber eller kabeltyp  Kabelteknik 1000BASE-LX  
Kommunikationsstandarder IEEE 802.3z  
Harmonized System (HS)-kod 85369010  

Aktuella kampanjer
Håll kontakten!
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och håll dig uppdaterad om våra erbjudanden och nyheter.

Genom att klicka på "Prenumerera" så samtycker du till att få marknadsföringsinformation till din e-postadress. Dina personuppgifter kommer att administreras av Senetic AB och som har sitt säte på Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Du har rätt att på begäran få full tillgång till dina personuppgifter samt korrigera, radera eller begränsa behandling, samt att invända mot behandlingen av dem. Detaljerad information om behandling av personuppgifter återfinns i sekretesspolicyn

Felaktig e-postadress.
Den här e-postadressen har redan bekräftats.
Den här e-postadressen har ännu inte bekräftats.
Tack!
Kontrollera din inkorg - du kommer att få ett meddelande från oss där vi ber dig att bekräfta din prenumeration på nyhetsbrevet.
Partnerskap
Betalsätt
Leverans
EBA National Winner Banner