0
Förfrågan
0 kr
0
Kundvagnen
0 kr
Laddar...
Laddar...
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Artikeln finns inte i lager.
Vi är ledsna men artikeln är slut i lager.
Home Office Hardware

MMA1B00-C100D

Produktnamn: Mellanox Technologies MMA1B00-C100D network transceiver module Fiber optic 100000 Mbit/s QSFP 850 nm
EAN: 7290108487015
Part nummer: MMA1B00-C100D
3 296 kr exkl. moms
4 120 kr inkl. moms
Saknas i lager
Meddela mig när produkten finns i lager.
Beskrivning
Läs mer om Mellanox Technologies MMA1B00-C100D network transceiver module Fiber optic 100000 Mbit/s QSFP 850 nm
Specifikation
Prestanda
SFP transceiver typ Fiber optic  
Den maximala hastigheten data kan överföras från en enhet till en annan.  Maximal dataöverföringshastighet 100000 Mbit/s  
Standardanslutning QSFP  
Stöd för MMF (Multi-mode fiber) Ja
Fiberoptiska kontakten QSFP  
Maximal överföringshastighet avstånd 100 m  
Våglängd 850 nm  
Egenskaper
Produktens färg Silver  
Strömtillförsel
Spänning 3.6 V  
Mängden energi förbrukat av denna modell; uttryckt i watt. Typiska värden tillverkare anger är energiförbruk när stängd av, standby/suspended mode, vanlig bruk, maximum bruk.  Strömförbrukning (vanlig) 1.8 W  
Miljökrav
Omgivningstemperatur vid drift 0 - 70 °C  
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 5 - 85%  
Vikt & dimension
bredd 18.4 mm  
Djup 118 mm  

Aktuella kampanjer
Håll kontakten!
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och håll dig uppdaterad om våra erbjudanden och nyheter.

Genom att klicka på "Prenumerera" så samtycker du till att få marknadsföringsinformation till din e-postadress. Dina personuppgifter kommer att administreras av Senetic AB och som har sitt säte på Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Du har rätt att på begäran få full tillgång till dina personuppgifter samt korrigera, radera eller begränsa behandling, samt att invända mot behandlingen av dem. Detaljerad information om behandling av personuppgifter återfinns i sekretesspolicyn

Felaktig e-postadress.
Den här e-postadressen har redan bekräftats.
Den här e-postadressen har ännu inte bekräftats.
Tack!
Kontrollera din inkorg - du kommer att få ett meddelande från oss där vi ber dig att bekräfta din prenumeration på nyhetsbrevet.
Partnerskap
Betalsätt
Leverans
EBA National Winner Banner