0
Förfrågan
0 kr
0
Kundvagnen
0 kr
Laddar...
Laddar...
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Artikeln finns inte i lager.
Vi är ledsna men artikeln är slut i lager.

QSFP-4X10G-LR-S=

Produktnamn: Cisco QSFP-4X10G-LR-S= network transceiver module
EAN: 882658849978
Part nummer: QSFP-4X10G-LR-S=
-55%
59 466 kr exkl. moms
26 825 kr exkl. moms
33 531 kr inkl. moms
Saknas i lager
Meddela mig när produkten finns i lager.
Beskrivning
Specifikation
Prestanda
SFP transceiver typ Fiber optic  
Den maximala hastigheten data kan överföras från en enhet till en annan.  Maximal dataöverföringshastighet 40000 Mbit/s  
Standardanslutning QSFP  
SMF (Single-mode fiber) stöds Ja
Fiberoptiska kontakten MPO12  
Maximal överföringshastighet avstånd 10000 m  
Våglängd 1310 nm  

Aktuella kampanjer
Håll kontakten!
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och håll dig uppdaterad om våra erbjudanden och nyheter.

Genom att klicka på "Prenumerera" så samtycker du till att få marknadsföringsinformation till din e-postadress. Dina personuppgifter kommer att administreras av Senetic AB och som har sitt säte på Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Du har rätt att på begäran få full tillgång till dina personuppgifter samt korrigera, radera eller begränsa behandling, samt att invända mot behandlingen av dem. Detaljerad information om behandling av personuppgifter återfinns i sekretesspolicyn

Felaktig e-postadress.
Den här e-postadressen har redan bekräftats.
Den här e-postadressen har ännu inte bekräftats.
Tack!
Kontrollera din inkorg - du kommer att få ett meddelande från oss där vi ber dig att bekräfta din prenumeration på nyhetsbrevet.
Partnerskap
Betalsätt
Leverans
EBA National Winner Banner