0
Förfrågan
0 kr
0
Kundvagnen
0 kr
Laddar...
Laddar...
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Artikeln finns inte i lager.
Vi är ledsna men artikeln är slut i lager.
Chia Hardware

SFP-10G-LR-S=

Produktnamn: Cisco SFP-10G-LR-S= network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
EAN: 5054629777220
-60%
16 680 kr exkl. moms
6 677 kr exkl. moms
8 346 kr inkl. moms
Tillgänglighet:
10  st.
Leverans:
Standard leverans:
tisdag den 6 juli
Snabb leverans:
fredag den 2 juli
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Beräkna exakt leveranskostnad och -tid för denna produkt Beräkna
Beskrivning
Specifikation
Prestanda
SFP transceiver typ Fiber optic  
Den maximala hastigheten data kan överföras från en enhet till en annan.  Maximal dataöverföringshastighet 10000 Mbit/s  
Standardanslutning SFP+  
SMF (Single-mode fiber) stöds Ja
Fiberoptiska kontakten LC  
Fiber kabeldiameter stöds 9/125 µm  
SFP-sändtagarstandard LR  
Våglängd 1310 nm  
Kommunikationsstandarder IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u  
Duplex systemet Full  
Auto MDI / MDI-X Ja
Egenskaper
Ljudtrycksnivå enligt ISO 9614-1, uttryckt i decibel  Stöd för hot-plug Ja
Certifiering MSA  
Miljökrav
Omgivningstemperatur vid drift -40 - 85 °C  
Temperaturintervall (förvaring) -40 - 85 °C  
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 0 - 95%  
Fuktighet (förvaring) 0 - 95%  
Vikt & dimension
bredd 13.4 mm  
Djup 56.5 mm  
Höjd av produkten  Höjd 8.5 mm  
Förpackning
Antal produkter som medföljer 1 pc(s)  

Aktuella kampanjer
Håll kontakten!
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och håll dig uppdaterad om våra erbjudanden och nyheter.

Genom att klicka på "Prenumerera" så samtycker du till att få marknadsföringsinformation till din e-postadress. Dina personuppgifter kommer att administreras av Senetic AB och som har sitt säte på Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Du har rätt att på begäran få full tillgång till dina personuppgifter samt korrigera, radera eller begränsa behandling, samt att invända mot behandlingen av dem. Detaljerad information om behandling av personuppgifter återfinns i sekretesspolicyn

Felaktig e-postadress.
Den här e-postadressen har redan bekräftats.
Den här e-postadressen har ännu inte bekräftats.
Tack!
Kontrollera din inkorg - du kommer att få ett meddelande från oss där vi ber dig att bekräfta din prenumeration på nyhetsbrevet.
Partnerskap
Betalsätt
Leverans
EBA National Winner Banner