0
Förfrågan
0 kr
0
Kundvagnen
0 kr
Laddar...
Laddar...
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Förfrågningar och beställninger uppdaterade! Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Artikeln finns inte i lager.
Vi är ledsna men artikeln är slut i lager.

OEM SFP-10G-SR-C network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

EAN: 4260380720042
Part nummer: SFP-10G-SR-C
SKU: 1150111
279 kr exkl. moms
349 kr inkl. moms
Tillgänglighet:
50+  st.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Fraktkostnad från:  94 kr Beräkna leveranskostnad
Leverans från: tisdag den 18 juni
Betalningsmetoder
Leveransmetoder

OEM SFP-10G-SR-C network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

EAN:

4260380720042

Part nummer:

SFP-10G-SR-C

SKU: 1150111
Idealiska lösningar för ditt företag
Vi hittar den optimala lösningen för ditt företag. Våra specialister inom försäljning och förförsäljning väljer varje dag ut produkter och tjänster för våra kunder.
Expressleverans av utrustning över hela världen
Vi garanterar att din utrustning levereras i tid, oavsett var du befinner dig. Vi samarbetar med globala partner för att se till att vår logistik optimeras.
Stöd till genomförandet garanterat
Vi erbjuder stöd för att implementera lösningar i ditt företag. Våra kvalificerade ingenjörer hjälper dig att hantera din infrastruktur på ett effektivt sätt.
Kunden först
Våra RMA-experter tar hand om reklamationer och utbyte av utrustning snabbt och effektivt, så att din verksamhet kan fungera smidigt.
Beskrivning
Cisco SFP-10G-SR-C. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s, Gränssnittstyp: SFP+
Specifikation
Prestanda
SFP transceiver typ 
Fiberoptik
Visa mer
Maximal dataöverföringshastighet  Maximal dataöverföringshastighet
10000 Mbit/s
Visa mer
Gränssnittstyp 
SFP+
Visa mer
Stöd för MMF (Multi-mode fiber) 
Ja
Visa mer
Fiberoptiska kontakten  Fiberoptiska kontakten
LC
Visa mer
SFP-sändtagarstandard 
SR
Visa mer
Våglängd  Våglängd
850 nm
Visa mer
Egenskaper
Plug & Play-kompatibel  Plug & Play-kompatibel
Ja
Visa mer
Byte under drift (hotswap) 
Ja
Visa mer

Valda produkter

Håll kontakten!
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och håll dig uppdaterad om våra erbjudanden och nyheter.

Genom att klicka på "Prenumerera" så samtycker du till att få marknadsföringsinformation till din e-postadress. Dina personuppgifter kommer att administreras av Senetic AB och som har sitt säte på Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Du har rätt att på begäran få full tillgång till dina personuppgifter samt korrigera, radera eller begränsa behandling, samt att invända mot behandlingen av dem. Detaljerad information om behandling av personuppgifter återfinns i sekretesspolicyn

Felaktig e-postadress.
Den här e-postadressen har redan bekräftats.
Den här e-postadressen har ännu inte bekräftats.
Tack!
Kontrollera din inkorg - du kommer att få ett meddelande från oss där vi ber dig att bekräfta din prenumeration på nyhetsbrevet.
Portal för återförsäljare
Allt du letar efter.Gå med oss!
Senetic B2B
Senetic B2BPlattform för företagskunderGå med oss!
Betalsätt
Leverans
Betalsätt