0
Förfrågan
0 kr
0
Kundvagnen
0 kr
Laddar...
Laddar...
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Förfrågningar och beställninger uppdaterade! Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Artikeln finns inte i lager.
Vi är ledsna men artikeln är slut i lager.
Home Office Hardware

10GBASE-ZR SFP+ - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - 9/125 µm - ZR

EAN: 882658457647
Part nummer: SFP-10G-ZR=
SKU: 1037556
138 717 kr exkl. moms
173 396 kr inkl. moms
Tillgänglighet:
6  st.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kurirpaket från:  259 kr Beräkna leveranskostnad
Leverans från: tisdag den 19 mars
Betalningsmetoder
Leveransmetoder

10GBASE-ZR SFP+ - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - 9/125 µm - ZR

EAN:

882658457647

Part nummer:

SFP-10G-ZR=

SKU: 1037556
SFP transceiver typ: Fiber optic
Maximal dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s
Standardanslutning: SFP+
SMF (Single-mode fiber) stöds: Ja
Fiberoptiska kontakten: LC
Fiber kabeldiameter stöds: 9/125 µm
SFP-sändtagarstandard: ZR
Maximal överföringshastighet avstånd: 80000 m
Våglängd: 1310 nm
Kabelteknik: 10GBASE-ZR, 10GBASE-ZW
Visa mer
Idealiska lösningar för ditt företag
Vi hittar den optimala lösningen för ditt företag. Våra specialister inom försäljning och förförsäljning väljer varje dag ut produkter och tjänster för våra kunder.
Expressleverans av utrustning över hela världen
Vi garanterar att din utrustning levereras i tid, oavsett var du befinner dig. Vi samarbetar med globala partner för att se till att vår logistik optimeras.
Stöd till genomförandet garanterat
Vi erbjuder stöd för att implementera lösningar i ditt företag. Våra kvalificerade ingenjörer hjälper dig att hantera din infrastruktur på ett effektivt sätt.
Kunden först
Våra RMA-experter tar hand om reklamationer och utbyte av utrustning snabbt och effektivt, så att din verksamhet kan fungera smidigt.
Beskrivning
Cisco 10GBASE-ZR SFP+. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s, Gränssnittstyp: SFP+. Certifiering: MSA. Bredd: 13,4 mm, Djup: 56,5 mm, Höjd: 8,5 mm
Specifikation
Prestanda
SFP transceiver typ 
Fiberoptik
Visa mer
Maximal dataöverföringshastighet  Maximal dataöverföringshastighet
10000 Mbit/s
Visa mer
Gränssnittstyp 
SFP+
Visa mer
SMF (Single-mode fiber) stöds 
Ja
Visa mer
Fiberoptiska kontakten  Fiberoptiska kontakten
LC
Visa mer
Fiberkabeldiameter som stöds 
9/125 um
Visa mer
SFP-sändtagarstandard 
ZR
Visa mer
Maximal överföringshastighet avstånd  Maximal överföringshastighet avstånd
80000 m
Visa mer
Våglängd  Våglängd
1310 nm
Visa mer
Kabelteknik  Kabelteknik
10GBASE-ZR
Visa mer
Auto MDI / MDI-X  Auto MDI / MDI-X
Ja
Visa mer
Egenskaper
Stöd för hot-plug  Stöd för hot-plug
Ja
Visa mer
Certifiering 
MSA
Visa mer
Miljökrav
Temperatur vid drift  Temperatur vid drift
0 - 70 ° C
Visa mer
Temperaturintervall (förvaring)  Temperaturintervall (förvaring)
-40 - 85 ° C
Visa mer
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 
10 - 80%
Visa mer
Fuktighet (förvaring) 
10 - 85%
Visa mer
Vikt & dimension
Bredd  Bredd
13,4 mm
Visa mer
Djup  Djup
56,5 mm
Visa mer
Höjd  Höjd
8,5 mm
Visa mer
Logistikdata
Harmonized System (HS)-kod 
85369010
Visa mer
Valda produkter
Håll kontakten!
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och håll dig uppdaterad om våra erbjudanden och nyheter.

Genom att klicka på "Prenumerera" så samtycker du till att få marknadsföringsinformation till din e-postadress. Dina personuppgifter kommer att administreras av Senetic AB och som har sitt säte på Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Du har rätt att på begäran få full tillgång till dina personuppgifter samt korrigera, radera eller begränsa behandling, samt att invända mot behandlingen av dem. Detaljerad information om behandling av personuppgifter återfinns i sekretesspolicyn

Felaktig e-postadress.
Den här e-postadressen har redan bekräftats.
Den här e-postadressen har ännu inte bekräftats.
Tack!
Kontrollera din inkorg - du kommer att få ett meddelande från oss där vi ber dig att bekräfta din prenumeration på nyhetsbrevet.
Portal för återförsäljare
Allt du letar efter.Gå med oss!
Senetic B2B
Senetic B2BPlattform för företagskunderGå med oss!
Betalsätt
Leverans
Betalsätt