0
Förfrågan
0 kr
0
Kundvagnen
0 kr
Laddar...
Laddar...
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Förfrågningar och beställninger uppdaterade!Förfrågningar och beställninger uppdaterade!
Artikeln finns inte i lager.
Vi är ledsna men artikeln är slut i lager.
Chia Hardware

MC200CM

Produktnamn: TP-LINK MC200CM network media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multi-mode Black
EAN: 6935364030438
296 kr exkl. moms
370 kr inkl. moms
Tillgänglighet:
11-20  st.
Leverans:
fredag den 6 augusti
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kurirleverans  180 kr Beräkna
Beskrivning
Läs mer om TP-LINK MC200CM network media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multi-mode Black
Specifikation
Nätverk
Den maximala hastigheten data kan överföras från en enhet till en annan.  Maximal dataöverföringshastighet 1000 Mbit/s  
Kommunikationsstandarder IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z  
Ethernet-gränssnitt typ Gigabit Ethernet  
Datahastighet för Ethernet-LAN 10,100,1000 Mbit/s  
Auto MDI / MDI-X Ja
Duplex systemet Full, Half  
Kabeltyper som stöds Cat5,Cat5e  
Anslutningar
Anslutningsteknologi Wired  
Strömförsörjningen (intern / extern) med vilket produkten fungerar. PFC = Power Factor Korrigera. CE = CE märket kompatibel. Om flera värden (Watt) ges det ofta för låg linje kontra High Line förhållanden. Flera nätaggregat används för redundans. När en extra strömförsörjning är valfritt indikeras detta genom att nämna det maximala antalet. Nätaggregat kan vara Hot Plug eller icke Hot Plug.  Antalet Ethernet (RJ-45) anslutningar 1  
Fiberportar kvantitet 1  
Fiberoptiska kontakten SC  
Prestanda
Maximal överföringshastighet avstånd 550 m  
Våglängd 850 nm  
Fiber läge struktur Multi-mode  
Fiber kabeldiameter stöds 50/125,62.5/125 µm  
Design
Enheten är inbyggd eller måste inbyggas (Ja/Nej). Nej betyder att enheten är ansluten externt med kabel eller trådlöst.  Intern Nej
Indikationer Ja
Produktens färg Black  
Strömtillförsel
Strömförbrukning (max) 1.66 W  
Vikt & dimension
bredd 95 mm  
Djup 73 mm  
Höjd av produkten  Höjd 27 mm  
Miljökrav
Omgivningstemperatur vid drift 0 - 40 °C  
Temperaturintervall (förvaring) -40 - 70 °C  
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 90%  
Fuktighet (förvaring) 5 - 90%  
Förpackningens innehåll
Bruksanvisning Ja
Tekniska data
Hållbarhetscertifiering RoHS  

Aktuella kampanjer
Håll kontakten!
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och håll dig uppdaterad om våra erbjudanden och nyheter.

Genom att klicka på "Prenumerera" så samtycker du till att få marknadsföringsinformation till din e-postadress. Dina personuppgifter kommer att administreras av Senetic AB och som har sitt säte på Östermalmstorg 1, 114 42 Stockholm, Sverige. Du har rätt att på begäran få full tillgång till dina personuppgifter samt korrigera, radera eller begränsa behandling, samt att invända mot behandlingen av dem. Detaljerad information om behandling av personuppgifter återfinns i sekretesspolicyn

Felaktig e-postadress.
Den här e-postadressen har redan bekräftats.
Den här e-postadressen har ännu inte bekräftats.
Tack!
Kontrollera din inkorg - du kommer att få ett meddelande från oss där vi ber dig att bekräfta din prenumeration på nyhetsbrevet.
Partnerskap
Betalsätt
Leverans
EBA National Winner Banner